O NAS

Sprzedaż hurtowa klocków i tarcz hamulcowych - Fomar Friction

W Fomar Friction od lat zajmujemy się sprzedażą klocków, szczęk i okładzin hamulcowych. Od 2015 w naszej ofercie znajdują się również tarcze hamulcowe. Klienci bardzo szybko przekonali się, że jakość i precyzja w produkcji, kojarzona z naszą marką od dawna, przekłada się także na nowe produkty i jakość naszych tarcz hamulcowych pozostaje równie dobra co innych produktów.

Firma Fomar działa dzisiaj pod skrzydłami Roulunds Braking, który z kolei należy do koncernu MAT Holdings.

Roulunds Braking to skandynawski producent części samochodowych od lat zajmujący się produkcją asortymentu dla branży motoryzacyjnej. Dzięki takiej fuzji udało nam się połączyć dwa niezależne organizmy, które doskonale uzupełniają się na wszystkich polach. To właśnie kombinacja doświadczenia, wykorzystania i wdrażania nowych technologii oraz umiejętności najlepszych inżynierów, tworzy niepodważalny sukces marki Fomar. Fomar to producent zajmujący się kompleksowo wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą z części do samochodów osobowych i użytkowych.

Nasz główny cel to sprzedaż hurtowa, a specjalnie stworzone katalogi online znacznie ułatwiają proces doboru odpowiednich części. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i w obszernym katalogu znaleźć model samochodu, autobusu bądź ciężarówki. Takie katalogi istnieją również w wersji papierowej i w formie aplikacji mobilnej.

Dbamy o to by wszystkie rodzaje klocków, szczęk, tarcz i okładzin były wytwarzane z jak najlepszych materiałów oferowanych tylko przez certyfikowanych podwykonawców. Cały proces produkcji opiera się o najnowsze technologie, dzięki którym nasze produkty są doskonale dostosowane do dynamicznie zmieniających się warunków i wymagań, jakie przynosi rynek samochodowy. W naszej ofercie znajdziecie blisko 800 referencji klocków hamulcowych przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych, ponad 200 referencji szczęk, około 65 rodzajów klocków i aż 2000 różnych okładzin hamulcowych do wszystkich samochodów użytkowych.

Niedawno dodaliśmy do naszej oferty sporą liczbę tarcz hamulcowych. Sprzedaż hurtowa odbywa się z naszych łatwo dostępnych magazynów, które zaopatrują w części hamulcowe nie tylko Polskę, ale także wielu współpracowników spoza kraju. Fomar to producent z branży moto z ponad 60cioletnim doświadczeniem.

Postaw na umiejętności nabywane przez lata i wybierz części izamienniki oferowane przez naszą firmę.