Tarcze i klocki
hamulcowe
- nasze produkty

Firma Fomar od lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji części do układów hamulcowych pojazdów osobowych, autobusów i ciężarówek.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć specjalne katalogi online, dzięki którym szybko i sprawnie można dostosować odpowiedni rodzaj części do rodzaju, modelu i typu samochodu.

W sprzedaży posiadamy klocki, okładziny cierne, szczęki i tarcze hamulcowe. Posiadamy ponad 2 tysiące okładzin hamulcowych, około 200 referencji szczęk oraz klocki i tarcze hamulcowe dostępne w ponad pięćdziesięciu wariantach. współpracujemy z wieloma klientami w kraju i za granicą. Wszystkie klocki, tarcze, szczęki i okładziny hamulcowe są dedykowane dla większości modeli popularnych samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów.

Nasi doświadczeni inżynierowie zadbali o to, by jakość oferowanych części była precyzyjnie dostosowana do nawet najbardziej ekstremalnych warunków drogowych, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że wybierają sprawdzonego producenta, a części, w jakie wyposażyli swoje samochody, zapewnią bezpieczeństwo i długotrwała funkcjonalność.

Dołącz do milionów zadowolonych klientów, którzy wybrali produkty hamulcowe marki Fomar. Postaw na ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie i wybierz markę uznaną w środowisku motoryzacyjnym. Od dawna służymy kierowcom i producentom samochodów, oferując najwyższe jakościowo części do układów hamulcowych.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ
ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

PRODUKCJA

Sami projektujemy i produkujemy nasze produkty

Posiadamy rozbudowaną siatkę działów badań i rozwoju na całym świecie, w tym w Polsce

Centrum badawcze w Polsce jest najlepiej wyposażone odnośnie stanowisk badawczych w Europie Środkowej i Wschodniej

Wszystkie klocki mają homologacje R90 od TUV Germany lub IDIADA oraz PIMOT

SPRZEDAŻ

Zaufali nam klienci na całym świecie – sprzedajemy do ponad 30 krajów na 3 kontynentach. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe referencje i kategorie:

Samochody ciężarowe:

  • Klocki
  • Tarcze
  • Okładziny – niekwestionowany światowy lider –ok.700 referencji!

Samochody osobowe:

  • Klocki – ponad 150 nowych referencji
  • Szczęki
  • Tarcze - NOWOŚĆ