Zadaj pytanie specjaliście

Zapisz się do newslettera

FOMAR Friction to nie tylko marka klocków hamulcowych

FOMAR to ponad 60 lat doświadczenia, dostęp do międzynarodowych zasobów i nowoczesnych technologii

Obejrzyj film

produkty fomar friction

Doskonała jakość za rozsądną cenę. Wszystkie klocki mają homologację R90 od TUV Germany lub Idiada.

produkty fomar friction

Fomar Friction - producent klocków, okładzin i tarcz hamulcowych

do samochodów osobowych, ciężarowych i użytkowych

Hamulce są jednym z najważniejszych elementów każdego pojazdu. O ile awaria silnika co najwyżej unieruchomi nasz samochód, to już awaria tego elementu może zagrażać życiu.

Firma Fomar Friction od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją elementów do układów hamulcowych. W ofercie posiadamy części do pojazdów osobowych, użytkowych oraz ciężarowych. Jako producent zajmujemy się wytwarzaniem klocków, tarcz, szczęk hamulcowych i okładzin. Stale powiększamy ofertę, aby w jak największym stopniu sprostać wymaganiom rynkowym.

Operowanie w branży motoryzacyjnej (co przede wszystkim dotyczy samochodów osobowych) to nieustanne doskonalenie się, powiększanie swojego portfolio o części do kolejnych modeli pojazdów. O ile kilkanaście lat temu sytuacja była stosunkowo prosta, to dziś dla jednego typu pojazdu w zależności od wersji może pasować kilka różnych rodzajów klocków czy tarcz hamulcowych, w odróżnieniu od rynku okładzin czy elementów do samochodów użytkowych, czy ciężarowych których gama jest mocno ograniczona.

Bezustannie rozwijamy nasze produkty by zapewnić jak optymalny kompromis pomiędzy siłą hamowania a komfortem jazdy. Wszystkie klocki do aut osobowych wyposażone są w powłokę antypiskową oraz w razie wymagań odpychacze i czujniki zużycia. Nakładki cierne do szczęk hamulcowych wytwarzane są nowoczesną metodą walcowania. Okładziny cierne samochodów użytkowych wykonywane są na zamówienie bez nawierconych otworów, a w komplecie zawsze dostarczane są z nitami do montażu. Nasze laboratorium jest stale unowocześniane, a surowce dostarczane przez certyfikowanych dostawców są stale kontrolowane.

Dla ułatwienia klientom poszukiwania odpowiedniego produktu stworzyliśmy katalogi zarówno w wersji papierowej, jak i on-line oraz w formie aplikacji mobilnej, które zawierają wszystkie elementy naszej oferty. Każdy znajdzie tam z łatwością element jak np. klocki, które producent jego samochodu przewidział do użytkowania w pojeździe.

Łatwe i szybkie wyszukiwanie

Zapraszamy do korzystania z naszych katalogów w formie wyszukiwarki on-line.

Find products in catalog

Aplikacja mobilna fomar

Tworzymy innowacyjne rozwiązania wspomagające pracę naszych klientów. Nasze oprogramowanie jest dostępne na systemy operacyjne: Android, iOS oraz Windows Phone.

KATALOG CZĘŚCI ZAWSZE Z TOBĄ

UZYSKAJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

ZNAJDŹ CZĘŚCI DO TWOJEGO SAMOCHODU

Aplikacja mobilna fomar

Kontakt

Fomar Poland Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 26
05-250 Słupno

handel@fomar.com.pl
sales@fomar.com.pl

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej produktów Fomar Friction.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami.

Napisz do nas!